O skupině CFG

Historie skupiny sahá do roku 2010, kdy se dlouholetí přátelé Petr Cimala a Andrej Štaňko rozhodli založit investiční skupinu CFG. Skupina si poměrně rychle našla své místo na trhu a začala tak posilovat svou pozici nejprve v poskytování zajištěných úvěrů a v obchodu s nemovitostmi. Postupně se rozrostla o další služby v oblasti práva nebo informačních technologií.

Dnes je to silná a stabilní skupina s více než třiceti společnostmi a osmi nosnými projekty, které si právem našly své místo na trhu. To dokazují finanční výsledky celé skupiny a každoroční růst navzdory chaotické situaci na trhu. V současnosti investujeme do inovací, do nových technologií a do lidí. Posilujeme naše firemní hodnoty a promítáme je do každodenního fungování skupiny.

.

Stáhnout PDF

Výroční zpráva CFG 2021

V průběhu roku 2021 se v souladu se strategií společnosti podařilo navýšit objem spravovaného majetku, došlo k poklesu zadluženosti a k navýšení hodnoty vlastního kapitálu.

Pro rok 2022 plánuje společnost při správě vlastních investic posilovat zdroje a kompetence dceřiných společností ve dvou hlavních směrech podnikání, kterými jsou nemovitostní investice a poskytování úvěrových produktů. Dále chce pokračovat v efektivním zpřístupňování financování fyzickým osobám a podnikatelům. Cílem skupiny je úspěšně zhodnocovat svěřené prostředky, aby nadále rostla hodnota aktiv a vlastního kapitálu.

Starší výroční zprávy ke stažení

Výroční zpráva 2021

Výroční zpráva 2020

Výroční zpráva 2019

Výroční zpráva 2018